DEN KONSKÉ - DZIEŃ KOŃSKIEJ

22.09.2012 00:00

Za příjemného, skoro podzimního počasí , se konal 7. ročník turnaje o putovní pohár OS Za rozvoj Konské, ve kterém startovalo 8 mužstev. Skvělou formu potvrdilo mužstvo FC Konská, které  vyhrálo turnaj. Blahopřejeme !
Na druhém místě se umístilo družstvo z Puńcowa, třetí místo obsadilo Grodisko

Ve večerních hodinách se účastníci Dne Konské  radovali z překrásného koncertu skupiny BLAF, do pozdních nočních hodin se mládež bavila  na diskotéce. Byl skvělý bufet, bohatá tombola, atrakce pro děti . Byla dobrá  nálada  a zůstanou krásné vzpomínky .
Poděkování patří  všem aktivním členům OS Za rozvoj Konské, kteří se podíleli na zdarném průběhu celé akce. Věnovali spoustu svého času i energie ,aby  tato akce  tak pěkně proběhla.

Ve fotogalerii "Rajče" jsou fotky z akce.
---------------------------------------------------------------------------------------

Za pięknej , trochę już jesiennej pogody, odbył się 7 rocznik turnieju małej piłki nożnej  o wędrowny puchar  SO O rozwój Końskiej, w którym uczestniczyło 8 drużyn. Fantastyczną formę pokazała drużyna FC Końska, plasując się na pierwszym miejscu . Gorące gratulacje !
Na drugiej pozycji uplasowała się  drużyna  Puńcowa . Na trzecim miejscu była drużyna Grodziska.


Wieczorem uczestnicy Dnia Końskiej cieszyli  sie  z pięknego koncertu grupy BLAF. Do późnych godzin nocnych  młodzież tańczyła na dyskotece. Był wspaniały bufet, wielka tombola, atrakcje dla dzieci. Był dobry nastrój, pozostaną miłe wspomnienia.
Podziękowania się należą aktywnym członkom SO  za ich ofiarną pracę na tej imprezie.  
Poświęcili dużo swojego wolna  i energii , żeby  Dzień Końskiej  był tak udany.     
 

 

—————

Zpět