Zápis z členské schůze ze dne 24. 8. 2013

11.09.2013 00:49

Zápis z členské schůze Občanského sdružení „Za rozvoj Konské“, ze dne: 24. 08. 2013 v 18:30 hodin, místo: klubovna Občanského sdružení

 

Program schůze:     1. Příprava a organizace dne Konské.

                                 2. Volná diskuze účastníku schůze.

                    

1.      Příprava a organizace dne Konské:

-          Každoroční turnaj v malé kopané o putovní pohár o. s. „Za rozvoj Konské“, za jehož průběh, organizaci, zajištění týmů, rozhodčího a cen je zodpovědný Ing. Tadeusz Czapla. Propozice a podmínky startovného zůstávají stejné jako v minulých letech, přičemž zahájení turnaje proběhne v 7:30 hodin.

-          Po výše uvedeném turnaji bude následovat oficiální zahájení „Dne Konské 2013“, kdy o hudební projekci se postará DJ Pavel Sagan, kterého kontaktoval Ing. Tadeusz Czapla. Ve večerních hodinách zahraje rocková kapela Respekt, jejíž vystoupení zajistil David Konderla.

-          V rámci doprovodného programu proběhne tombola, na kterou bylo vyčleněno 4000 Kč. Ing. Richard Sobel a Denisa Sobelová se postarají o nákup cen a prodej lístků. Pro děti bude k dispozici projížďka na koni.

-          Oznámení o konání akce na Městském úřadě Třinec provede David Konderla. David Konderla, Paweł Czapla a Ing. Tadeusz Czapla se postarají o propagaci akce.

-          Pronájem prostor sociálního zařízení v místní ZŠ a pronájem soukromého pozemku za účelem postavení stánků domluví s majitelem David Konderla.

-          Technickou podporu a zapůjčení vybavení ze SRPŠ přislíbil Roman Čmiel.

-          16. 09. 2013 v 17:00 proběhne první příprava areálu za ZŠ (stavění pódia). V pátek 20. 09. 2013 od 17:00 proběhne druhá příprava areálu za ZŠ (postavení stánků, dovezení laviček, atd.)

-          Stánky:

Vstupné – Aneta Skupieňová, vstupné je dobrovolné.

Kotlety, klobásy – p. Sikora, p. Kulla, p. Šmatlava, p. Čmiel.

Alkohol a pivo – Konderlovi, Czaplovi.

Nealkoholické nápoje a další občerstvení – Sobelovi.

 

2.      Volná diskuze účastníku schůze.

 

Prezenční listina – 17 členů (viz. příloha)

Zápis provedl: Paweł Czapla

Zápis potvrdil: David Konderla

—————

Zpět